Пакування

Для нас важливе ваше перше враження. Пакування прикраси вказує на те як вона створювалась, який бренд представляє і яку місію несе. Матеріали, фактури, кольори, функціональність, стиль, естетика. Це не лише про прикрасу. Це обов’язково і про пакування. Адже ювелірний виріб – це завжди подарунок, для себе чи для близької людини. 

Все пакування створено нами в Україні. При отриманні на пошті першим ви побачите брендований конверт з крафтового паперу. Далі на вас чекає мішечок з зав’язками, зручний для подальшого використання. З нього ви дістанете приємну на дотик чорну коробочку з лаковим написом womán. І вже там лежить ваша прикраса в маленькому мішечку. 

Чому так багато елементів? Чесно, ми хотіли менше. Та стандарти пакування і ваше враження для нас дуже цінні. Тож ми все ретельно продумали і створили нове оригінальне пакування. 

Також всі три елементи пакування (два мішечки та коробочка) передбаченні для довготривалого багатофункціонального використання. Що вважається більш екологічним за одноразові матеріали. Бажаємо приємних вражень!